Gwiezdne Wojny - Historie

Enfys Nest to jednak mężczyzna? Co może go łączyć z Qi’Rą?

Solo-A-Star-Wars-Story-Enfys-Nest

Jakiś czas temu Internet obiegły wieści sugerujące, że Enfys Nest – pomniejszy czarny charakter z filmu Han Solojest kobietą. Sugerowały to w pierwszej kolejności francuskie serwisy, powołując się na opis francuskojęzycznych kart kolekcjonerskich inspirowanych Solo: A Star Wars Story. Okazuje się jednak, iż po drodze mógł zostać popełniony błąd w tłumaczeniu lub ktoś celowo sieje dezinformację, gdyż oficjalny magazyn poświęcony Gwiezdnym WojnomStar Wars Insider – twierdzi na ten temat coś zupełnie odwrotnego.

Fragment artykułu z magazynu wyraźnie sugeruje, że Enfys to postać płci męskiej. Tekst, który zamieścił w sieci jeden z użytkowników Reddita, możecie przeczytać poniżej:

„Zajęty wykuwaniem reputacji nikczemnego, agresywnego i enigmatycznego przywódcy gangu piratów – Cloud Riders – śmiercionośny Enfys Nest to niezwykle niebezpieczny i brutalny maruder. Z twarzą zawsze zasłoniętą przerażającym hełmem, Nest jest zabójczy, niezwykle silny i perwersyjnie okrutny.”

Biorąc pod uwagę, że Nest stał (tudzież stała…) się jedną ikon kampanii promocyjnej Hana Solo, zadziwia fakt, że nie ujawniono, kto będzie tę postać odgrywał. Zastanawiające są również sprzeczne sygnały, jakie do nas docierają – niektóre oficjalne opisy mówią o kobiecie, zaś inne o mężczyźnie.

Fani snują już nawet teorie, że niejednoznaczna płeć Enfysa będzie istotnym elementem wątku fabularnego. Co bardziej odważni w swoich domysłach wskazują nawet, że może się okazać, iż pod maską przywódcy gangu kryje się przyjaciółka Hana, Qi’Ra, o czym przekonamy się w dalszej części filmu.

Na potwierdzenie lub zdementowanie powyższych domysłów poczekamy zapewne do 25 maja, gdyż wtedy Solo zawita do polskich kin.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.