Gwiezdne Wojny - Historie

Entertainment Weekly o bohaterach „Solo” – samodzielnie budują swoją pozycję

Solo_EW1

Młody Han Solo, próbując odnaleźć swoją własną ścieżkę w ogromnej galaktyce, zahaczał o różne miejsca i wcielał się w przeróżne role, przez co przypadkowo zawarł niespodziewane przyjaźnie, toteż w Solo: A Star Wars Story nie zabraknie wyjętych spod prawa bohaterów, a każdym z nich będą kierowały inne motywacje. Jak jednak podkreśla Anthony Breznican w najnowszym tekście na łamach Entertainment Weekly, jest jedna rzecz, która łączy ich wszystkich – samodzielność w budowaniu własnej pozycji.

Breznican z EW rozmawiał odtwórcą roli Hana – Aldenem Ehrenreichiem – i reżyserem filmu – Ronem Howardem – dzięki czemu możemy lepiej zrozumieć, co kieruje bohaterami.

Ron Howard mówi o Hanie:

„Tak naprawdę ma przed sobą rytuał przejścia. Historia rzuca go ku nieoczekiwanej przygodzie, która wpędza go w niebezpieczny świat pełen charyzmatycznych, ale i wyjętych spod prawa postaci. I właśnie w takich warunkach musi postarać się znaleźć swoją ścieżkę i zyskać wolność. Spora część filmu opowiada o próbie zaspokojenia tej tęsknoty za prawdziwą wolnością, aby móc podejmować własne decyzje w bardzo niebezpiecznej części galaktyki i w czasie, gdy stoi ona przed bohaterem otworem.”

Alden Ehrenreich (Han Solo) o Joonasie Suotamo (Chewbacca):

„Joonas jest naprawdę zabawnym facetem i wiele wnosi do tej roli. Kiedy jesteś blisko i obserwujesz go przy pracy, staje się jasne, jak wiele rzeczy musi robić, aby dobrze imitować Wookieego i jak wiele wymaga odpowiednie poruszanie się w stroju w taki sposób, by przekazać właściwe emocje.”

SoloEW_Lando

Ehrenreich wypowiedział się także o relacji Lando Calrissiana (grany przez Donalda Glovera) z Hanem:

„Ich relacja to skomplikowana sprawa, tak jak wtedy, kiedy poznajemy ich w oryginalnych filmach. Myślę, że mają bardzo odmienne style bycia.”

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zadebiutuje w polskich kinach 25 maja 2018.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.