Filmy

Mara Jade może pojawić się w Epizodzie IX

mara-jade-episode-ix

Jak donosi portal That Hashtag Show, w planowanym na przyszły rok Epizodzie IX sagi Gwiezdnych Wojen może pojawić się dobrze znana postać z Legend – Mara Jade.

Jeśli wierzyć doniesieniom, do roli w nadchodzącej części serii filmów poszukiwana jest aktorka w wieku od czterdziestu do pięćdziesięciu lat, aby zagrać „Marę”, ważną postać kobiecą.

Choć stosowanie pseudonimów dla postaci, aby zbyt szybko nie ujawniać prawdziwych imion wszystkich bohaterów jest raczej standardową procedurą, to taka zbieżność z imieniem byłej Ręki Imperatora z Expanded Universe może być nieprzypadkowa, szczególnie, że wykreowana przez Timothy’ego Zahna Mara Jade odgrywała dość istotną rolę w historiach opatrzonych obecnie znaczkiem Legend.

Czy J.J. Abrams rzeczywiście zaplanował powrót kolejnej postaci do Nowego Kanonu, czy to tylko pseudonim-zmyłka, a może nawet czysty przypadek? Jak na razie nie wiadomo, ale istnieją szanse na prawdziwość każdej opcji, także z uwzględnieniem tej pierwszej. Wszystkiego dowiemy się podczas seansu Epizodu IX  którego premiera planowana jest na grudzień 2019 roku – lub nawet wcześniej, w zależności od tego, czym Lucasfilm podzieli się z nami w ramach promocji filmu.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.