Wydarzenia

Mark Hamill pojawi się w „Teorii wielkiego podrywu”

mark-hamill-the-big-bang-theory

Po powrocie na wielki ekran jako Luke Skywalker w Star Wars: The Last Jedi, Mark Hamill najwyraźniej postanowił pójść za ciosem i podbić telewizję. Oficjalnie zapowiedziano specjalny występ legendarnego aktora w popularnym serialu komediowym Teoria wielkiego podrywu (ang. The Big Bang Theory).

Stacja CBS ogłosiła, że Hamill będzie gościem w nadchodzącym finale 11 sezonu serialu. Fabuła odcinka skupi się na Marku i dwóch innych gwiazdach filmowych – Kathy Bates i Jerrym O’Connellu, którzy uczestniczyć będą w ślubie Sheldona (Jim Parsons) i Amy (Mayim Bialik). Nie wiadomo, czy Mark będzie grał samego siebie, czy inną postać.

Warto przy okazji zaznaczyć, że występ Hamilla to nie pierwsze gwiezdnowojenne cameo w popularnym serialu. W 2014 roku wspólnie wystąpili tam James Earl Jones i Carrie Fisher.

Wiadomo już, że produkcja odcinka rozpoczęła się kilka dni temu. Aktorka i gwiazda Teorii wielkiego podrywuMayim Bialik – opublikowała na Twitterze filmik, podczas którego dzieli się z fanami ogromną ekscytacją związaną z poznaniem Marka Hamilla na planie. Wideo możecie obejrzeć poniżej:

Informację potwierdził także sam zainteresowany, wyrażając przy tym ogromną radość z możliwości pojawienia się w telewizyjnym show:

„Jako nerd z krwi i kości, jestem niezwykle szczęśliwy z bycia choć małą częścią Teorii wielkiego podrywu – serialu, który miał Star Wars w swoim DNA od samego początku. (…)”

Finałowy epizod z cameo Hamilla zadebiutuje w amerykańskiej telewizji 10 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.