Gwiezdne Wojny - Historie

Produkcja „Hana Solo” zakończona!

Solo_Wrap

Po wielu wzlotach i upadkach, zmianach reżyserów, dokrętkach i ogółem wyboistej ścieżce produkcyjnej, prace na filmem Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie ostatecznie dobiegły końca, o czym poinformował fanów na Instagramie odpowiedzialny za spin-off Ron Howard!

https://www.instagram.com/p/Bh4U0Q2loH7/?utm_source=ig_embed

„To koniec postprodukcji Solo na Skywalker Ranch. Wow. To była dla mnie wspaniała i ekscytująca przejażdżka. Głównie dzięki niesamowitym aktorom i wszystkim pracującym poza kamerą. Mam nadzieję, że 25 maja fani na całym świecie naprawdę to docenią.”

W chwili, gdy to piszemy, do premiery Solo: A Star Wars Story pozostało dokładnie 33 dni. Już za nieco ponad miesiąc przekonamy się, jak Ron Howard i jego ekipa wywiązali się ze swojego zadania.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.