Gwiezdne Wojny - Historie

Donald Glover twierdzi, że Lando jest najlepiej ubranym bohaterem

SoloEW_Lando

Jeśli jak dotąd mieliście wątpliwości, czy Lando Calrissian Donalda Glovera zachowa w Solo: A Star Wars Story ekscentryczny styl bohatera granego przez Billy’ego Dee Williamsa, to możecie już śmiało je porzucić – Glover powiedział w rozmowie z Entertainment Weekly co nieco o swojej postaci, a za sprawą wypowiedzi kształtuje się obraz najprawdziwszego Lando.

„Lando zawsze jest najlepiej ubraną osobą na planie. I nie mówię tego tak po prostu. Jest mnóstwo fajnych strojów i naprawdę dużo fajnych ubrań. On ze swoim ubiorem obnosi się z dumą. To wiele ułatwia. Kiedy ktoś cię widzi, a ty jesteś tak wytworny, znacznie łatwiej jest się dogadać.”

Ale jeśli nie wystarcza Wam sama relacja z planu odnosząca się do wyglądu młodszej wersji bohatera, warto wspomnieć, że przed rozpoczęciem produkcji Donald Glover specjalnie spotkał się z poprzednim odtwórcą roli Calrissiana, który poradził mu być po prostu urzekającym dla otoczenia i okazywać zainteresowanie dla wszystkiego dookoła.

O tym, jak Glover poradził sobie z rolą będziemy mogli przekonać się już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.