Konkurs

Premiera „Ostatniego Jedi” na Blu-ray i DVD oraz konkurs we współpracy z Galapagos!

GWIEZNE WOJNY OSTATNI JEDI_PLANSZA DVD

W końcu nadeszła długo wyczekiwana przez fanów premiera domowej edycji najnowszej odsłony sagi Gwiezdnych WojenOstatniego Jedi! Film możecie już zakupić w wybranej przez siebie wersji (DVD, Blu-ray oraz Blu-ray 3D), a jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o zawartości i cenach, to odsyłamy Was do naszego marcowego artykułu.

Przejdźmy jednak do rzeczy, czyli konkursu, który z okazji premiery przygotowaliśmy dla Was we współpracy ze spółką Galapagos – polskim wydawcą Star Wars: The Last Jedi!

Zadanie konkursowe jest bardzo proste: w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku musicie wskazać ulubioną scenę z Ostatniego Jedi i w kilku zdaniach uzasadnić, dlaczego akurat ona najbardziej przypadła Wam do gustu. Komentarz możecie opatrzyć zrzutem ekranu przedstawiającym tę scenę, ale nie jest to warunek uczestnictwa.

Spośród zgłoszeń wybierzemy dwa, które najbardziej nam się spodobają. Nagrodą w konkursie, jaką otrzymają wskazani przez nas zwycięzcy, jest egzemplarz filmu Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi na DVD!

Zabawa potrwa od dziś (23.04.2018) do następnego poniedziałku (30.04.2018) i skończy się o godzinie 23:59.

Jeśli wszystko jest dla Was jasne, to nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć powodzenia wszystkim uczestnikom! Zachęcamy też do zapoznania się ze szczegółowym Regulaminem naszego konkursu, aby upewnić się, że nic ważnego Wam nie umknie.

Niech Moc będzie z Wami!


REGULAMIN KONKURSU

§ 1
POSTANOWIENIA OGÓLNE
1. Organizatorem Konkursu jest właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny” oraz spółka Galapagos
2. Konkurs zostanie przeprowadzony wyłącznie w Internecie, na stronie https://www.facebook.com/Rebe1Scum oraz na stronie https://www.rebe1scum.com do dnia 30 kwietnia 2018 roku (do godziny 23:59).

§ 2
WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSIE
1. Uczestnikiem Konkursu („Uczestnik”) może być każda osoba, która:
a) ukończyła 13 rok życia.
2. Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest łączne spełnienie następujących warunków:
a) osoba biorąca udział w Konkursie musi wypełnić warunki uczestnictwa, które zawarte są w opisie konkursu – odpowiedzieć w komentarzu

§ 3
NAGRODY
1. Nagrodą w Konkursie jest: egzemplarz filmu „Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi” na DVD.
2. Celem zapewnienia prawidłowej organizacji Konkursu, Organizator powołuje komisję konkursową. Wszelkie wątpliwości dotyczące zasad Konkursu, interpretacji i postanowień tego Regulaminu rozstrzyga Organizator.
3. Zdobywcy nagród zostaną powiadomieni o wygranej w przeciągu 2 (dwóch) dni roboczych od zakończenia Konkursu, na stronie internetowej Organizatora.
8. Za przekazanie nagrody zwycięzcom odpowiedzialni są: właściciel strony internetowej „Star Wars: Rebelianckie Szumowiny”.

§ 4
DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW KONKURSU
1. Warunkiem otrzymania nagrody w Konkursie jest podanie przez Uczestnika Konkursu prawdziwych danych osobowych, tj.: imienia, nazwiska, adresu do wysyłki, numeru tel. kontaktowego, niezbędnych do przekazania nagrody.
2. Przystępując do Konkursu i akceptując niniejszy regulamin, Uczestnik wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia Konkursu oraz w związku z wydaniem nagrody.

§ 5
POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Organizator ma prawo do zmiany postanowień niniejszego Regulaminu, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w Konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Zmieniony Regulamin obowiązuje od czasu opublikowania go na stronie https://rebe1scum.com
Organizator zastrzega, że nie wysyła nagród konkursowych poza granice Rzeczpospolitej Polskiej.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.