Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich podpisał z Lucasfilm kontrakt na łącznie trzy filmy

SoloTrailer

Już od jakiegoś czasu po sieci krążą pogłoski, jakoby Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie nie miał być pierwszym i jednocześnie ostatnim spin-offem o przemytniku. I o ile dotąd były to tylko niepotwierdzone plotki i nawet nie było do końca wiadomo, skąd pochodzą takie informacje, tak teraz na ten temat wypowiedział się (nieco przez przypadek) Alden Ehrenreich.

Aktor zdradził, że podpisał z Lucasfilmem kontrakt na trzy filmy osadzone w uniwersum Gwiezdnych Wojen, kiedy został o to wprost zapytany podczas wywiadu dla Esquire:

„Trzy. Nie wiem, czy to oficjalna, uch, publiczna informacja. Ale… Tak.”

Jak na razie rewelacje te należy traktować z lekkim dystansem – według doniesień także Felicity Jones (Jyn Erso z Łotra 1) miała podpisać kontrakt na więcej niż jeden film, a przecież, jak wszyscy wiemy, jej bohaterka zginęła. Może to też być dość specyficzna, ale jednak i skuteczna forma promocji filmu – najzwyklejsze robienie sensacji. Istnieje też opcja, że to rzeczywiście prawdziwa informacja, z której Lucasfilm mógłby się jednak wycofać po ewentualnej klapie finansowej Solo.

Z drugiej jednak strony, po co wyliczać możliwe negatywy? Może studio po prostu wierzy zarówno w sukces filmu, jak i we wcielającego się w Hana Solo Aldena Ehrenreicha? O tym, czy sequele faktycznie powstaną jeszcze się przekonamy, ale z pewnością możemy być dobrej myśli.

Tymczasem już 25 maja czeka na nas pierwszy – i być może nie ostatni – spin-off o Hanie, czyli Solo: A Star Wars Story.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.