Gry

Trwają całodniowe prace konserwacyjne w „Star Wars: Battlefront II” po odkryciu sporego problemu

Star Wars: Battlefront II (2017)

Wczoraj w nocy ekipa z DICE odkryła spory problem, który najprawdopodobniej wywołała najnowsza aktualizacja do gry Star Wars: Battlefront II. Okazało się, że u około 30% graczy nie zapisuje się zdobyty progres (kredyty, doświadczenie, zakupione skórki i karty). Natychmiast przystąpiono do poszukiwań przyczyny, co ostatecznie poskutkowało decyzją o tym, by dziś o godzinie 12:00 czasu środkowoeuropejskiego całkowicie wyłączyć serwery gry celem przeprowadzenia prac konserwacyjnych. W momencie, gdy piszemy ten artykuł, naprawa błędów wciąż trwa.

O sytuacji na bieżąco informuje na swoim Twitterze manager ds. społeczności – Ben Walke. Warto tutaj zaznaczyć, że obecna komunikacja ze społecznością stoi na nieporównywalnie lepszym poziomie niż wcześniej.

Przewiduje się, że downtime potrwa łącznie około 10 godzin, czyli powinien zakończyć się o 22:00 naszego czasu.

Pozostaje mieć nadzieję, iż załodze DICE uda rozwiązać problem u źródła i podobne sytuacje nie będą już miały miejsca.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.