Gwiezdne Wojny - Historie

Enfys Nest – jednak kobieta?

EnfysNestTrailer

Jeśli jest jakiś naprawdę dobrze działający sposób, aby zainteresować czymś ludzi, to jest to… Owianie tego czegoś tajemnicą. Taką metodę działania najwyraźniej postanowiły przyjąć osoby odpowiedzialne za marketing Solo: A Star Wars Story i nie tyle nie dają nam żadnych informacji na temat Enfys Nest – jednego z czarnych charakterów filmu – co ciągle mylą nam tropy. Przed Wami kolejna informacja poświęcona płci wspomnianej postaci.

Na jednym z opakowań zabawek Hot Wheels inspirowanych nadchodzącym filmem zobaczyć można taki opis poświęcony antagonistce/antagoniście:

„Wygląd pojazdu reprezentuje plemienną maskę, za którą [ona] się chowa, a wentylator jest owinięty plemiennym naszyjnikiem nikczemnej członkini Gangu Cloud Riders. Jej charakterystyczny hełm rozciąga się z tyłu samochodu, przybierając wygląd spoilera. Mimo że [ona] może przelecieć całą galaktykę z najlepszymi i walczy ze sprawnością osoby, którą wolelibyście omijać szerokim łukiem, jej broń biegunowa układa się wzdłuż boków i rur wydechowych jako dodatkowy środek bezpieczeństwa.”

Warto dodać, że zdjęcia tego właśnie opakowania zabawki zostało usunięte przez autora posta na Facebooku, który wytłumaczył to nieporozumieniem – nie miał jeszcze go opublikować.

Jak na razie wygląda na to, że chyba aż do samej premiery filmu nie dowiemy się niczego (nie poznamy nawet płci) o tajemniczej postaci o imieniu Enfys Nest, a nawet jeśli… Czy ktoś jeszcze uwierzy w jakąś informację związaną z tematem?

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie trafi do polskich kin 25 maja i właśnie wtedy będziemy mieli szansę się przekonać, czy Enfys Nest jest kobietą, czy mężczyzną.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.