Seriale

Zapowiedziano nowy serial animowany – „Star Wars Resistance”!

star-wars-resistance-tall

Oficjalnie zapowiedziano nową animowaną serię, osadzoną w uniwersum Gwiezdnych Wojen, zatytułowaną Star Wars Resistance!

Jak podaje strona StarWars.com, produkcja serialu już się rozpoczęła, a poświęcony będzie on młodemu pilotowi, Kazudzie Xiono. Xiono zostaje zrekrutowany przez Ruch Oporu i wysłany na tajną misję, by szpiegować Najwyższy Porządek. Podczas swojej przygody będzie współpracował z wieloma bohaterami sagi Gwiezdnych Wojen, w tym z BB-8.

Pojawią się także Poe Dameron i Kapitan Phasma, którym głosów użyczą Oscar Isaac i Gwendoline Christie. Serial rozgrywać się będzie przed wydarzeniami z Przebudzenia Mocy, a premiera zaplanowana jest tej jesieni na Disney Channel.

Star Wars Resistance jest dziełem Dave’a Filoniego (Star Wars: Rebelianci, Gwiezdne Wojny: Wojny Klonów), producentki wykonawczej Atheny Portillo (Rebelianci, Wojny Klonów), Justa Ridge’a (Rebelianci, Wojny Klonów) i Brandona Aumana (Teenage Mutant Ninja Turtles).

Nowa seria inspirowana będzie II Wojną Światową, ale zahaczy też nieco o klimaty anime.

Jak mówi o serialu Filoni:

„Pomysł na Star Wars Resistance zainspirowany został moim zainteresowaniem samolotami i pilotami myśliwców II Wojny Światowej. Mój dziadek był pilotem, a mój wuj latał i odnawiał samoloty, więc miało to na mnie duży wpływ. W Gwiezdnych Wojnach jest długa historia szybkich wyścigów i myślę, że udało nam się uchwycić to uczucie ekscytacji, dzięki stylowi inspirowanemu anime. Jest to coś, co cały zespół chciał robić przez długi czas.”

W obsadzie znajdują się także: Christopher Sean (Dni naszego życia), Suzie McGrath (EastEnders), Scott Lawrence (Legion), Myrna Velasco (Elena z Avaloru), Josh Brener (Dolina Krzemowa), Donald Faison (Hoży doktorzy), Bobby Moynihan (Kacze opowieści), Jim Rash (Community) i Rachel Butera (Tammy’s Tiny Tea Time).

Przy okazji warto wspomnieć, że o przeciekach dotyczących nazwy i jej potencjalnego powiązania z nowym serialem pisaliśmy już jakiś czas temu, gdy Lucasfilm zarejestrował nowy znak towarowy. Miło wiedzieć, że nasze przypuszczenia się potwierdziły. Możecie o tym przeczytać tutaj.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.