Portal

Rebelianckie Szumowiny wchodzą na YouTube! Zobaczcie zapowiedź

Image converted using ifftoany

Już od dłuższego czasu nosiliśmy się z zamiarem uruchomienia kanału na YouTube, o czym informowaliśmy Was kilkukrotnie. Po wielu próbach i odkładaniu planów „na później”, ten dzień w końcu nadszedł! Dziś oficjalnie startujemy z Rebelianckimi Transmisjami, dzięki którym będziecie mogli posłuchać naszych podcastów, gdzie omawiać będziemy najświeższe wydarzenia i wieści ze świata Gwiezdnych Wojen.

Zachęcamy Was do obejrzenia naszej zapowiedzi – znajdziecie ją poniżej:

Pierwsze podcasty zaczną pojawiać się w najbliższych dniach, zaś w międzyczasie zachęcamy Was do subskrybowania naszego kanału, żebyście zawsze byli na bieżąco z najnowszymi informacjami z Odległej Galaktyki!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.