Wydarzenia

Pierwsze spojrzenie na lot Sokołem Millennium – jedną z atrakcji w parku rozrywki Galaxy’s Edge

RH5_4678

Disney już od dłuższego buduje tematyczny park rozrywki poświęcony sadze Gwiezdnych Wojen – Galaxy’s Edge – i jak na razie wydaje się, że jedną z najciekawszych atrakcji będzie możliwość lotu najszybszą kupą złomu w całej galaktyce – Sokołem Millennium.

Tworzona przez Walt Disney’s Imagineering, NVIDIA i Epic Game symulacja lotu kultowym statkiem doczekała się pokazów testowych, które bardzo szybko trafiły do sieci:

O ile nam wiadomo, takie symulacje będą wyświetlane, podczas gdy odwiedzający będą znajdować się we wnętrzu specjalnie postawionego na terenie parku Sokoła.

Otwarcie parku planowane jest na 2019 rok.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.