Gry

Zapowiedź drugiego sezonu dodatków do „Battlefront II” już na początku maja!

Battlefront_II_Flametrooper

Wiemy już od pewnego czasu, że drugi sezon dodatków do Star Wars: Battlefront II zawita do nas w maju, co dodatkowo każe podejrzewać, że powiązany będzie on z rychłą premierą spin-offu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Czego jednak do tej pory nie znaliśmy, to data publikacji zapowiedzi dodatków, zawierającej informacje o zawartości oraz dokładnym dniu premiery. Rąbka tajemnicy uchylił wczoraj w tej kwestii manager ds. społeczności z DICE, Ben Walke.

Jeden z fanów zapytał na Twitterze, co dla deweloperów oznacza, że zapowiedź ujawniona zostanie „wraz z początkiem maja” i otrzymał od Bena widełki czasowe, jakie uznaje on za początek miesiąca:

„Zapowiedź drugiego sezonu pojawi się w okolicy 4 maja, prawda? Bo powiedzieliście „na początku maja”, więc to musi być pierwszy tydzień miesiąca.

Drugi i trzeci tydzień do już środek maja.”

  • „Początek: 1 – 10 dzień miesiąca
  • Środek: 11 – 20 dzień miesiąca
  • Koniec: 21 – 30/31 dzień miesiąca”

Z wyliczeń Bena wynika zatem, że zapowiedzi powinniśmy spodziewać się między 1 a 10 maja. Logiczną konkluzją byłby 4 maja, który, jak wiedzą chyba wszyscy fani, jest przecież oficjalnym świętem Gwiezdnych Wojen, a więc idealnym czasem na ogłoszenia, trailery i tym podobne sprawy.

Pozostaje nam czekać i przekonać się, co przyniesie „wczesny maj”, do którego pozostało raptem kilka dni.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.