Gwiezdne Wojny - Historie

Pozytywne reakcje po pierwszych pokazach „Solo”

solo-a-star-wars-story-character-guide

Pierwsze – oczywiście nie chodzi tu o te dostępne powszechnie dla widzów – pokazy Solo: A Star Wars Story już się odbyły i, jak donosi Ron Howard, reżyser filmu, odzew na najnowszą gwiezdnowojenną produkcję jest pozytywny.

Filmowiec nie poinformował o tym wprost, bo po prostu udzielił odpowiedzi na prośbę jednego z fanów, który chciał, aby Howard przekonał jego żonę, że warto wybrać się do kina.

„Cóż… W oparciu o opinie, które otrzymuję z małych pokazów, uważam za bardzo prawdopodobne, że się jej spodoba. Akcja jest fajna, a relacje Hana z tymi postaciami napędzają historię w zabawny i emocjonalny sposób.”

A skoro Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie jak najbardziej może się podobać osobom, które z pozoru zupełnie nie są zainteresowane filmem, czy nawet całą sagą, to chyba zapowiada się całkiem niezły seans. Czy faktycznie będzie można się świetnie bawić, będziemy mieli szansę się przekonać już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.