Gwiezdne Wojny - Historie

Seria kart od Topps w oczekiwaniu na premierę „Solo”

Solo_Moloch_Topps

W ramach odliczania do premiery filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie w internecie zaczęły pojawiać się zdjęcia kart od Topps, przedstawiających nowe kadry z filmu. Możemy przyjrzeć się Beckettowi, Hanowi i Val na Mimban oraz Molochowi stojącemu naprzeciw szturmowców. Ciekawe ujęcia i nasze przemyślenia na ich temat znajdziecie poniżej.

Szczególnie interesujące wydają się dwie z przedstawionych grafik – Beckett z Val oraz Moloch.

Pierwsza z nich najwyraźniej potwierdza doniesienia o tym, że sekwencja na Mimban wydarzy się w okolicach początku filmu. Han, który dopiero co zaciągnął się do imperialnej armii, od razu trafia na front na błotnistej planecie, gdzie spotyka Becketta, Val i ich ekipę, przybyłych w owe miejsce ze zgoła innych powodów niż Imperium. W ten sposób przyszły szmugler zyskuje szansę wykaraskania się z podbramkowej sytuacji, ratując przy okazji pewnego Wookieego – Chewbaccę.

Drugie zdjęcie – to przedstawiające Molocha – podpowiada, iż czarny charakter może pochwalić się bardzo silnymi wpływami – na tyle silnymi, że nie boi się stanąć naprzeciw imperialnych szturmowców i próbować nimi dyrygować lub wydawać polecenia.

Powyższe spostrzeżenia to oczywiście tylko nasze spekulacje i należy traktować je z przymrużeniem oka. Choć chyba sami przyznacie, że obie koncepcje brzmią całkiem interesująco.

Solo: A Star Wars Story zawita do kin 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.