Saga Star Wars

Przecieki z IX Epizodu – opis postaci znanej jako Caro

Star-Wars-episode-IX-kiedy-premiera

Nie tak dawno temu pisaliśmy o raporcie portalu The Hashtag Show, wedle którego Lucasfilm poszukuje aktorki, mającej wcielić się w postać o imieniu Mara (nie wiadomo czy chodzi o Marę znaną z Legend, czy to tylko zbieg okoliczności lub roboczy nick). Teraz pojawia się kolejny przeciek od tego samego źródła, dotyczący innej postaci, której imię brzmi Caro.

Jak mówi opis, do roli poszukiwana jest afroamerykańska aktorka w wieku 18-26 lat. Caro przedstawiana jest jako silna i niezależna postać o zdolnościach przywódczych i umiejętności do rozwiązywania problemów. Wszystko, co robi, przychodzi jej z łatwością.

Jak narazie nie wiemy nic ponad to, co przedstawiliśmy powyżej. Pojawiają się jednak spekulacje, że Caro może być córką Lando Calrissiana, która w jakiś sposób wyjaśni absencję legendarnego bohatera podczas wydarzeń z sequelowej trylogii.

Pamiętajmy, że póki co mówimy wyłącznie o plotkach, więc przedstawione informacje mogą jeszcze okazać się nieprawdziwe.

Epizod IX zadebiutuje na srebrnym ekranie w grudniu 2019 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.