Saga Star Wars

John Boyega zapowiada przeskok czasowy między VIII a IX Epizodem

John-Boyega-Finn-Wallpaper-Star-Wars-7

Zwykle między kolejnymi częściami trylogii sagi Gwiezdnych Wojen zachowywano niewielki, choć wyraźny odstęp w czasie – wyjątkiem był Atak Klonów, którego akcja miała miejsce całą dekadę po Mrocznym Widmie Ostatni Jedi, który rozpoczyna się praktycznie w tym samym momencie, co koniec Przebudzenie Mocy. Biorąc pod uwagę opublikowaną przez Yahoo! Finance wypowiedź Johna Boyegi, aktora wcielającego się w byłego szturmowca Finna, bardzo możliwe, że przy okazji Epizodu IX akcja znowu trochę odsunie się w czasie.

„Nie mogę się doczekać rozpoczęcia zdjęć do następnej i ostatniej części franczyzy. Pierwszy krok to zapuszczenie włosów, możecie czekać na zwiastun, żeby dowiedzieć się po co.”

Oczywiście dłuższe włosy Finna to prawdopodobnie zwykła zmiana wizerunku postaci i nie muszą koniecznie być elementem służącym podkreśleniu przeskoku czasowego, ale jednak do ich wzrostu potrzebny jest czas – logicznym więc jest założenie, że między akcją Epizodu VIII IX jest wyraźna różnica w czasie.

Zdjęcia do dziewiątej części rozpoczną się w lipcu tego roku, a premiera filmu wyznaczona jest na grudzień 2019.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.