GryGwiezdne Wojny - Historie

Drugi sezon dodatków do „Battlefront II” związany będzie z „Solo”!

BattlefrontII_SOLO

Profil EA Star Wars opublikował na Twitterze informację o zawartości drugiego sezonu dodatków do Star Wars: Battlefront II, który, jak się okazuje, związany będzie ze spin-offem Solo: A Star Wars Story. Tym samym potwierdzono wielomiesięczne przypuszczenia fanów. Jak dowiadujemy się z tweeta, szczegóły DLC poznamy w przyszłym tygodniu, przez co EA sugeruje, że nie powinniśmy spodziewać się żadnych wieści na ten temat podczas jutrzejszego Święta Gwiezdnych Wojen.

Choć wielu fanów z niecierpliwością wyczekuje dodatków związanych z Wojnami Klonów, nie dziwi fakt, że akurat teraz pojawi się sezon Hana Solo. Do premiery filmu pozostało niewiele czasu, a wydawca musi dostosować się do polityki marketingowej nakreślonej przez Disney.

Jest coś, na co szczególnie liczycie w związku z nowymi dodatkami? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.