Portal

Pierwszy podcast Rebelianckich Szumowin już jest! Słuchajcie nas na YouTube

solo-film-uk-poster

Oto jest! Choć sądziliśmy, że może nam się nie udać, to nasza debiutancka Rebeliancka Transmisja pojawiła się właśnie dziś, w Święto Gwiezdnych Wojen!

Zapraszamy Was do odsłuchania naszego pierwszego podcastu, w którym omawiamy między innymi najnowszy spin-off o Hanie Solo, drugi sezon dodatków do Star Wars: Battlefront II, premierę Ostatniego Jedi na Blu-ray DVD i wiele więcej! Mamy nadzieję, że nasz prezent na May the Fourth przypadnie Wam do gustu.

Zachęcamy do subskrypcji kanału Rebelianckich Szumowin, abyście zawsze byli na bieżąco z najnowszymi wieściami ze świata Star Wars.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.