Gwiezdne Wojny - HistorieWydarzenia

Rozpoczęła się sprzedaż biletów na „Hana Solo”!

Lando_Solo

W znanej Wam zapewne sieci kin – Multikinie – właśnie ruszyła sprzedaż biletów na najnowszą gwiezdnowojenną produkcję – Solo: A Star Wars Story!

Jak na razie można zakupić bilety tylko do trzynastu spośród wszystkich kin tej sieci w Polsce, ale prawdopodobnie jest tylko kwestią paru godzin, kiedy będzie można zapewnić sobie miejsce na sali w każdym Multikinie w naszym kraju. Podobnie jest zresztą z innymi sieciami – najpewniej jeszcze dziś także w Heliosie czy Cinema City będzie można dokonać zakupu i już tylko odliczać dni do… Seansów przedpremierowych, bo w Multikinie obejrzycie spin-off o słynnym przemytniku już 24 maja.

Bilety na Hana Solo kupicie tutaj.

Musicie przyznać, że to wspaniały prezent na 4 maja – Dzień Gwiezdnych Wojen.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.