Gwiezdne Wojny - Historie

Znamy dokładną datę zapowiedzi drugiego sezonu dodatków do „Battlefront II”

han-solo-season-battlefront-2

Jeszcze przedwczoraj dowiedzieliśmy się, że drugi sezon dodatków do gry Star Wars: Battlefront II skupi się na zawartości związanej z nadchodzącym spin-offem Solo: A Star Wars Story. Manager społeczności z DICEBen Walke – zdradził też nieco wcześniej, że szczegóły DLC pojawią się na początku maja, zaś teraz potwierdził na Twitterze konkretną datę zapowiedzi dodatków.

„Przepraszam cię, Ben, jeśli to pytanie już się pojawiało, ale kiedy dokładnie możemy spodziewać się przyszłotygodniowych informacji?

Po 8 maja i przed 10 maja.”

W ten nieco zawiły sposób Ben daje do zrozumienia, iż konkretne informacje o nowej zawartości do gry pojawią się dokładnie 9 maja. Wtedy też powinniśmy spodziewać się wpisów na blogu EA, potencjalnego trailera oraz ujawnienia ostatecznej daty premiery sezonu Hana Solo.

Co chcielibyście dostać wraz z nową zawartością? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.