Wydarzenia

Dzień Gwiezdnych Wojen na lotnisku Heathrow

heathrow-airport-star-wars-day

Już od dość dawna fani sagi Gwiezdnych Wojen 4 maja obchodzą Dzień Gwiezdnych Wojen – data zastąpiła na tym miejscu 25 maja, czyli dzień premiery pierwszego filmu z serii – i co roku wydarzeniu towarzyszy wiele niespotykanych na co dzień zjawisk. Takich, jak te, które miały w tym roku miejsce na londyńskim lotnisku Heathrow.

Dzięki twitterowemu profilowi lotniska dowiedzieliśmy się o małych zmianach w harmonogramie lotów. Pojawiły się w nim zapowiedzi kursów do miejsc znanych nam dobrze ze świata Star Wars, przyprawione odrobiną humoru – anulowany lot na Alderaan czy stwierdzenie, że Gwiazda Śmierci prawdopodobnie jest pułapką z pewnością wywołały uśmiech na twarzy niejednego fana.

Na zmienionym rozkładzie lotów jednak się nie skończyło i trochę później było nam dane zobaczyć jeszcze AT-M6 na terenie Heathrow (warto wspomnieć o pomyłce, jaka zaszła, bo na twitterwym profilu lotniska maszyna opisana jest jako AT-AT).

Nie mamy jeszcze wiadomości od pasażerów samolotów lecących na Tatooine, więc na razie nie powiemy Wam, czy lotnisko rzeczywiście zdecydowało się dostarczyć tam swoich klientów, ale to zapewne tylko kwestia czasu, kiedy dostaniemy informację zwrotną z pustynnej planety. Nie ma też nikogo, kto potwierdziłby obecność maszyny kroczącej, ale podejrzewamy, że została wyprowadzona tylko na chwilę, żeby nie przestraszyć znajdujących się w pobliżu ludzi.

Pamiętajcie, że widzimy się na Kessel już 25 maja – to tylko 12 parseków, więc na pewno zdołacie dotrzeć!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.