Gwiezdne Wojny - Historie

Nowa reklama, spot i plakaty „Solo”

Solo_Spot_Ride

Im głębiej w maj, tym więcej spotów. Premiera Hana Solo zbliża się wielkimi krokami, w związku z czym wzrasta aktywność machiny marketingowej spin-offu. Wczoraj do Internetu trafił nowy spot zatytułowany Ride, humorystyczna reklama z Chewbaccą w roli głównej, świeże plakaty dla sieci kin AMC Theaters oraz ciekawe gify z filmu, które zamieszczono na twitterowym profilu Industrial Light and Magic.

Wszystkie wspomniane wcześniej materiały promocyjne znajdziecie poniżej. Szczególnie zachęcamy do obejrzenia spotu, w którym nie zabrakło kilku nieukazywanych dotąd scen.

Spot:

Reklama:

Plakaty:

Gify:

Premiera Solo: A Star Wars Story już 25 maja!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.