Gwiezdne Wojny - Historie

Ron Howard: „To od fanów zależy, czy powstanie sequel Hana Solo”

Solo trailer 27

Gdy wybieraliśmy się do kin na Łotra 1, wiedzieliśmy, że film opowie samodzielną historię, której następstwa są nam doskonale znane. Wielu fanów pójdzie na Solo: Star Wars Story z podobnym przekonaniem – będzie to samodzielna przygoda legendarnego przemytnika, uzupełniająca luki w historii, którą w większości już znamy. Choć reżyser produkcji – Ron Howard – oznajmił w niedawnym wywiadzie dla Fandago, iż ​​nie ma konkretnych planów dotyczących przyszłych filmów ze słynnym szmuglerem w roli głównej, to dodał również, że reakcja fanów może mieć duży wpływ na ewentualne sequele Solo.

„Myślę, że reakcje fanów wszystko zdefiniują. Sądzę, że Lucasfilm i Disney chcą zobaczyć, jak przyjmą się nowi aktorzy i wokół tych reakcji stworzą dalsze plany. Z pewnością liczą na zaangażowanie młodych aktorów, ale nie ma jeszcze żadnych konkretnych planów. Wydaje mi się, że za tym filmem kryje się dużo twórczej energii, a teraz także energii marketingowej.”

Podobnie jak w przypadku większości filmowych marek, najważniejszym czynnikiem decydującym o przyszłych filmach będzie najpewniej frekwencja, ponieważ ekipie z Lucasfilm zależy przede wszystkim na tym, aby dać fanom to, co im się spodoba. Między wydarzeniami z Hana Solo a tymi znanymi z Nowej Nadziei są tak duże ramy czasowe, że stworzenie jeszcze kilku przygód o młodym przemytniku nie sprawiłoby wytwórni większych problemów.

Howard mówi dalej:

„Sądzę, że [spin-offy – przyp. red.] są dokładnie tym, czym mają być lub jak zostały zaprojektowane. To samodzielne filmy eksplorujące odległą galaktykę; ale oczywiście myślę, że wytwórnia filmowa będzie najbardziej zainteresowana reakcjami ludzi i na ich podstawie podjęte zostaną dalsze działania. To wszystko jest fajną, ambitną eksploracją tego, co galaktyka i Gwiezdne Wojny mogą oznaczać dla fanów.”

Warto przypomnieć, że podczas niedawnego wywiadu dla Esquire aktor Alden Ehrenreich (Han Solo) przyznał, że podpisał z Lucasfilm kontrakt na łącznie trzy filmy:

„Trzy. Nie wiem, czy to oficjalna, uch, publiczna informacja. Ale… Tak.”

Wygląda więc na to, że Lucasfilm zabezpieczył się na wypadek chęci realizacji kolejnych produkcji z Hanem Solo w roli głównej. Czy takowe jednak powstaną? Cóż, wygląda na to, że wszystko zależy od nas.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.