Gwiezdne Wojny - Historie

„Solo” z lepszymi wynikami przedsprzedaży biletów niż „Czarna Pantera”

solo-a-star-wars-story-black-panther

Jak donosi portal Deadline, film Solo: A Star Wars Story cieszy się niemałą popularnością – przedsprzedaż biletów na drugi spin-off sagi Gwiezdnych Wojen w ciągu pierwszych 24 godzin znacząco przewyższyła przedsprzedaż biletów na jeden z tegorocznych hitów kasowych – Czarną Panterę.

Dane pochodzą z serwisu Fandango, na którym mieszkańcy Stanów Zjednoczonych mogą kupować bilety do kin. Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie dwukrotnie przebił wynik osiemnastego filmu należącego do Marvel Cinematic Universe i zajął drugie miejsce na liście najlepszej przedpremierowej sprzedaży biletów w czasie pierwszych 24 godzin w 2018 roku – na pierwszym miejscu znajduje się inny film MarvelaAvengers: Infinity War.

Poza fantastyczną sprzedażą biletów na nową gwiezdnowojenną produkcję, kilka dni temu opublikowano też pierwsze prognozy zarobkowe Solo za Oceanem na czterodniowy weekend z okazji Memorial Day. Według nich miałoby to być ponad 170 milionów dolarów, co z kolei spowodowałoby ustanowienie przez film rekordu – w taki sam weekend największe jak dotąd przychody zaliczyli Piraci z Karaibów: Na krańcu świata, zbierając niecałe 140 milionów dolarów.

Z Polski Han Solo nie wyniesie tak dużej sumy, ale już w tej chwili możemy zacząć się do niej dorzucać, bo 4 maja ruszyła przedsprzedaż biletów w naszym kraju.

Premiera Solo: A Star Wars Story zaplanowana jest na 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.