Gwiezdne Wojny - Historie

Mark Hamill ujawnia, że pewien znany droid może pojawić się w „Hanie Solo”

Star_Wars_droids

Legenda świata Gwiezdnych WojenMark Hamill – ujawnił cameo znajomej „twarzy” w nadchodzącym spin-offie Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie.

Rozmawiając z Jonathanem Capehartem w jego najnowszym podcaście, Hamill zdradził, że Anthony Daniels, znany przede wszystkim ze swojej roli złotego droida protokolarnego C-3PO, pojawi się w mającym niebawem premierę filmie o młodym Hanie Solo.

Odpowiadając na jedno z pytań prowadzącego, Hamill odparł:

„Anthony Daniels jest szczęśliwy, bo jest w każdym filmie z Gwiezdnych Wojen.

Dosłownie w każdym. We wszystkich prequelach, w Łotrze 1, jest też w Solo… Ups! Mam nadzieję, że to nie jest… Cóż, w każdym razie jest we wszystkich filmach z Gwiezdnych Wojen. Ostatecznie nie jest to jakaś tajemnica – fani Star Wars doskonale wiedzą, że będzie w każdym filmie.”

C-3PO i jego nieodłączny towarzysz, R2-D2, są jedynymi postaciami, które pojawiają się w każdym filmie ze świata Gwiezdnych Wojen. Droidy dostały nawet swoje kilka sekund we wspomnianym już Łotrze 1, gdzie teoretycznie nie miały większego związku z fabułą.

Mimo wszystko powinniśmy pamiętać, że Hamill mówi tu wyłącznie o Anthonym Danielsie – nie granej przez niego postaci. Nie można więc wykluczyć, że aktor ukaże się w filmie w innej formie, aniżeli pod postacią gadatliwego droida.

Czy jednak naprawdę chcielibyśmy, żeby w jakiejkolwiek gwiezdnowojennej produkcji zabrakło C-3PO? Odpowiedź jest chyba oczywista.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.