Wydarzenia

Należące do Carrie Fisher fragmenty scenariusza „Nowej Nadziei” wystawione na sprzedaż

Carrie_Fisher_Leia_Organa

Fani Gwiezdnych Wojen mają od teraz okazję zakupić fragmenty scenariusza Nowej Nadziei, których właścicielem była zmarła w 2016 roku Carrie Fisher, wcielająca się w rolę księżniczki Lei Organy w oryginalnej oraz najnowszej trylogii sagi Star Wars.

Każda strona scenariusza jest zamknięta w specjalnej ramie ze szkła i towarzyszy jej zestaw zdjęć z planu filmowego. Pojedyncza kartka z dialogiem księżniczki Lei została wyceniona na 599 dolarów, zaś fragmenty bez dialogu bohaterki opiewają na „skromne” 499 dolarów za sztukę.

Oprawy posiadają indywidualny, niepowtarzalny grawer z własnym numerem seryjnym na tabliczce znamionowej (seria jest limitowana i zawiera łącznie 100 sztuk). Sprzedaż prowadzi Inscriptagraphs, które od lat zajmuje się organizowaniem aukcji podobnych pamiątek.

Co więcej, wszystkie strony scenariusza posiadają certyfikat autentyczności, wydany przez brata zmarłej aktorki, Todda Fishera, który przewodniczy sprzedaży przedmiotów osobistych z majątków zarówno Carrie Fisher, jak i zmarłej kilka dni później matki rodzeństwa – Debbie Reynolds.

Macie ochotę zakupić własny kawałek scenariusza Gwiezdnych Wojen, w dodatku taki, który trzymała kiedyś w swoim domu sama Leia Organa?


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.