Gwiezdne Wojny - Historie

W jednym ze spotów „Solo” możemy usłyszeć muzykę Johna Powella

SoloTrailer

Kilka dni temu informowaliśmy Was o nowym spocie promującym nadchodzący film Solo: A Star Wars Story. Jak się okazuje, do realizacji reklamy filmu użyto muzyki Johna Powella, który odpowiedzialny jest za partyturę, którą usłyszymy podczas seansów.

Kompozytor pochwalił się wykorzystaniem motywu muzycznego Chewbacki swojego autorstwa w spocie za pośrednictwem Facebooka:

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie trafi do polskich kin 25 maja i właśnie wtedy będziemy mieli okazję usłyszeć ten i wiele innych utworów Powella napisanych z myślą o drugim spin-offie w świecie Star Wars.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.