Książki i komiksy

Uroboros odnosi się do kwestii brakujących stron w nakładzie książki „Star Wars: Phasma”

phasma-book-cover-featured-image-tall

Jakiś czas temu polski internet obiegła wieść o wpadce, jaka zdarzyła się wydawnictwu Uroboros w ich najnowszej gwiezdnowojennej publikacji – książce Star Wars: Phasma. Okazało się bowiem, że po 169 stronie w powieści brakuje kilku kartek, a problem był o tyle spory, że dotyczył praktycznie całego nakładu, jaki wypuszczono do druku i sprzedawano w księgarniach. Dziś Uroboros wydał oficjalne oświadczenie, odnosząc się do sprawy i wychodząc naprzeciw czytelnikom, którzy zdążyli już zakupić egzemplarz tytułu.

Trzeba przyznać, że wydawnictwo zachowało się w tej sytuacji honorowo, gdyż w związku z pomyłką postanowiono naprawić błąd i zaproponowano klientom nieodpłatny przedruk wadliwych egzemplarzy książek oraz 30% zniżki na zakupy w sklepie gwfoksal.pl (niezależnie od tego, czy posiadacie paragon na egzemplarz Phasmy, czy nie). Wystarczy, że wyślecie książkę na adres wydawnictwa podany w oświadczeniu, a wróci ona do Was z pełną treścią.

Całe oświadczenie z facebookowego profilu Uroboros znajdziecie poniżej:

Zdążyliście już kupić książkę? Jeśli tak, to rozważacie jej odesłanie? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.