Gwiezdne Wojny - Historie

Wyciekła lista utworów z „Hana Solo”, dzięki której poznajemy wątek fabularny filmu

FalconPlanet

[AKTUALIZACJA] Mała poprawka – okazało się, że nie był to zwykły przeciek, a informacja, którą udostępnił sam kompozytor.


Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie trafi do kin już za nieco ponad dwa tygodnie. Im bardziej zbliżamy się do premiery filmu, tym więcej szczegółów wyłania się z jamy Sarlacca – dziś jest to pełna lista utworów muzycznych towarzyszących przygodom szmuglera, które przy okazji częściowo zdradzają wątek fabularny spin-offu.

Nie ma pośród nich dużych spoilerów, gdyż większości rzeczy mogliśmy domyślić się na podstawie materiałów zawartych w trailerach i spotach telewizyjnych, ale lojalnie ostrzegamy, że zaglądacie na własną odpowiedzialność.

Lista dostępna poniżej:

 1. The Adventures of Han
 2. Meet Han
 3. Corellia Space Chase
 4. Spaceport
 5. Flying with Chewie
 6. Train Heist
 7. Mauraders Arrive
 8. Chicken in the Pot
 9. Is this Seat Taken?
 10. L3 and the Millenium Falcon
 11. Lando’s Closet
 12. Mine Mission
 13. Break Out
 14. The Good Guy
 15. Reminiscence Therapy
 16. Into the Maw
 17. Savareen Stand-off
 18. Good Thing You Were Listening
 19. Testing Allegiance
 20. Dice and Roll

Za partyturę Solo w przeważającej części odpowiada kompozytor John Powell, ale swój udział będzie miał też John Williams, który skomponował utwór początkowy.

Solo: A Star Wars Story zadebiutuje w Polsce już 25 maja!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.