Gwiezdne Wojny - Historie

Chewie i Beckett grają w dejarik, nowy plakat „Solo” i wywiady z Aldenem

Beckett_Chewie_Solo

Po dość krótkim, ale intensywnym marketingowym maratonie kampania promocyjna Hana Solo wchodzi na ostatnią prostą, co skutkuje praktycznie codzienną publikacją świeżych materiałów z filmu. Od wczoraj trochę się tego zebrało, gdyż otrzymaliśmy nowy fragment, w którym Chewie i Beckett grają w dejarik na pokładzie Sokoła, ujawniono jeszcze jeden plakat spin-offu oraz opublikowano kilka wywiadów z odtwórcą roli młodego szmuglera – Aldenem Ehrenreichem.

Wszystkie materiały znajdziecie poniżej.

Chewie kontra Beckett w nowym klipie:

Świeży plakat od reżysera Rona Howarda:

Aż cztery wywiady z Aldenem, w których aktor opowiada o różnych aspektach związanych z produkcją Solo: A Star Wars Story:

I na sam koniec mały bonus, udostępniony ostatnio na Twitterze przez oficjalny profil ILM – gif przedstawiający koreliańskie ogary:

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie pojawi się w kinach 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.