GryGwiezdne Wojny - Historie

Szczegóły drugiego sezonu dodatków do „Star Wars: Battlefront II”!

Leia_BountyHunter_Skin

Fani Star Wars: Battlefront II w końcu otrzymali długo wyczekiwane szczegóły drugiego sezonu dodatków, które, jak wiemy już od paru dni, skupią się na zawartości związanej z filmem Solo: A Star Wars Story

Czy aby na pewno? Okazuje się, że zawartość inspirowana nowym spin-offem nie pojawi się tak od razu.

Jak dowiadujemy się z wpisu na oficjalnym blogu EA Star Wars, powróci znana z pierwszej części mapa Pałac Jabby oraz zupełnie nowy tryb – Zmagania Bohaterów. Udostępnione zostaną nowe skórki dla postaci, w tym strój łowcy nagród Boushha dla Lei i przebranie strażnika dla Lando Calrissiana, które znamy z Gwiezdnych Wojen: Powrotu Jedi.

Sezon wystartuje 16 maja, zaś content związany z Hanem Solo ukaże się dopiero w czerwcu.

Więcej dowiecie się z zamieszczonego poniżej wpisu:

Han Solo, generał Rebeliantów? Przemytnik? To nie był bohater wojenny? Był i łajdakiem, i bohaterem. W sezonie Star Wars™ Battlefront™ II: z Hanem Solo* doświadczycie obu tych wcieleń.

Wchodzicie w to?

Zabawa rozpocznie się 16 maja podróżą w czasie do oryginalnej trylogii, w czerwcu zaś pojawi się nowa zawartość inspirowana zbliżającym się filmem Han Solo: Gwiezdne Wojny™ – historie. O tym jednak później. Najpierw porozmawiajmy o tym, w co będziecie mogli zagrać w tym miesiącu.

Odwiedź ponownie Pałac Jabby

Co się dzieje, gdy nie zapłacisz Huttowi na czas? Kończysz jako dekoracja w jego sali tronowej – Han Solo doświadczył tego na własnej skórze. W tym miesiącu fani Star Wars Battlefront mogą wrócić do Pałacu Jabby dzięki sezonowi z Hanem Solo w Star Wars Battlefront II. Mapa dostępna w potyczce, zmaganiach bohaterów i trybie bohaterów i złoczyńców. Gracze udowodnią, który z nich jest najlepszy, w zakamarkach i zaułkach domostwa Jabby.

Ubieraj się stosownie

Uważamy, że skoro wysyłam was aż na Tatooine, musimy umożliwić wam też stosowne przebranie się. Zmieniajcie swój wygląd na nowe sposoby (dostępne za kredyty i kryształy) inspirowane pierwszymi scenami filmu Gwiezdne Wojny: Powrót Jedi™: Lando Calrissian wygląda niechlujnie w swoim przebraniu strażnika na skifie, zaś udźwiękowiona na nowo Leia Organa nosi strój łowcy nagród Boushha.

Nowy tryb – zmagania bohaterów

Han Solo rzadko pojawia się gdziekolwiek bez potężnego Chewbakki u boku. W zmaganiach bohaterów – nowym, wielorundowym trybie eliminacji z sezonu z Hanem Solo – będziecie mogli postawić przeciw sobie wasze ulubione pary w walce dwóch na dwóch rodem z trybu bohaterów i złoczyńców. Han Solo i Chewbacca przeciw Bobie Fettowi i Bosskowi? Yoda i Rey przeciw Vaderowi i kapitan Phasmie? Wszystko zależy od was, lecz po wygranej rundzie będziecie musieli wybrać inny duet. Czas sprawdzić swój spryt i zmysł taktyczny.

Doskonalcie swoje umiejętności pilotażu w spersonalizowanym trybie arcade dla myśliwców

Nie musicie latać od niechcenia. Prosiliście o spersonalizowany tryb arcade dla myśliwców, więc dodajemy go do Star Wars Battlefront II. Będziecie mogli szlifować swoje umiejętności w kokpitach myśliwców ze wszystkich er – zmieniać X-wingi Rebelii w gwiezdny pył swoim TIE/LN, by po chwili wskoczyć do Sokoła Millenium i zataczać kółka wokół wrogich myśliwców.

Więcej dostaniecie od nas w czerwcu, po mającej w tym miesiącu premierze filmu Han Solo: Gwiezdne Wojny™ – historie. By dowiedzieć się więcej o tym o zawartości sezonu Star Wars Battlefront II z Hanem Solo w tym miesiącu, zajrzyjcie do najnowszej transmisji dla społeczności. Wpadajcie tutaj, aby być ze wszystkim na bieżąco, oraz śledźcie EA Star Wars™ na Twitterze, Facebooku i Instagramie lub dołączcie do dyskusji za pośrednictwem oficjalnego forum.

Dołączcie do świata zabawy podczas EA PLAY, od 9 do 11 czerwca 2018 w Hollywood Palladium i online na EA.com.Zbliżcie się do gier, które uwielbiacie.

Wszystkie zawarte zrzuty ekranu zostały wykonane bezpośrednio w silniku gry. 

*Wymagana gra Star Wars Battlefront II na odpowiednią platformę (sprzedawana osobno), wszystkie aktualizacje gry, połączenie internetowe, konto EA oraz, w przypadku grających na konsolach, konto Xbox Live Gold lub PlayStation Plus (każde sprzedawane osobno).

Osobiście jestem nieco zawiedziony, bo liczyłem na to, że dodatki związane z Solo pojawią się jeszcze w maju.

A Wy, jesteście zadowoleni z tego, co mamy dostać, czy może spodziewaliście się czegoś innego? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.