Gwiezdne Wojny - Historie

Plotka: wiosną przyszłego roku mogą ruszyć prace nad spin-offem o Obi-Wanie Kenobim!

kenobi-spin-off

Nowa plotka głosi, że prace nad długo wyczekiwanym filmem o Obi-Wanie Kenobim rozpoczną się wiosną 2019 roku.

Serwis Fantha Tracks zdobył informacje wskazujące, że zdjęcia do spin-offu mogą rozpocząć się na początku 2019 roku – przygotowania do produkcji rzekomo wystartują już w połowie stycznia, a najważniejsze prace na planie ruszą wiosną. Wszystko po to, by wyrobić się na premierę w grudniu 2020. Źródła portalu wskazały również, że reżyser i scenarzysta filmu (wciąż nieznany) ciężko pracował nad scenariuszem od końcówki 2017 roku.

Jak dowiadujemy się z dalszej części raportu, zdjęcia odbędą się w Pinewood Studios w Wielkiej Brytanii, ponieważ projekt prawdopodobnie wejdzie w fazę przedprodukcyjną podczas nagrywania Epizodu IX, a wielu członków załogi zaangażowanych w prace nad „dziewiątką” ma również wziąć udział w tworzeniu trzeciego spin-offu w świecie Star Wars. Projekt jest rozwijany pod kryptonimem PLT Productions.

Oczywistym jest także, że w roli Kenobiego ma wystąpić nie kto inny, ale sam Ewan McGregor.

Jeśli decyzja o stworzeniu ewentualnego spin-offu o słynnym mistrzu Jedi okaże się prawdziwa, będzie to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Ogromny entuzjazm fanów względem tego pomysłu nie mógł pozostać niezauważony przez włodarzy Disneya.

Będziecie się cieszyć, jeśli plotki się potwierdzą? Podzielcie się przemyśleniami w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.