Gwiezdne Wojny - Historie

Trzy nowe fragmenty „Solo” – Enfys Nest, L3-37 i Dryden Vos

L3_37_Phoebe_Waller

W ostatnich godzinach w sieci zadebiutowały kolejne klipy ze spin-offu Solo: A Star Wars Story. Otrzymaliśmy fragment skupiający się na czarnym charakterze o imieniu Enfys Nest, materiał, w którym pojawia się droid L3-37 (Phoebe Waller-Bridge) oraz urywek filmu, gdzie Han Solo (Alden Ehrenreich) po raz pierwszy spotyka Drydena Vosa (Paul Bettany).

Wideo z Enfys Nest opublikowano na oficjalnym kanale Star Wars dosłownie przed kilkudziesięcioma minutami:

Klip z L3-37 ukazał się w programie The Tonight Show Starring Jimmy Fallon, gdzie w roli gościa wystąpiła aktorka Phoebe Waller-Bridge:

Materiał skupiający się na Drydenie Vosie pokazano podczas wizyty Paula Bettany’ego w programie Breakfast Television Toronto:

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie trafi do kin 25 maja 2018 roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.