Seriale

Jon Favreau ujawnia szczegóły serialu aktorskiego w świecie Star Wars

Jon-Favreau-Star-Wars-Tv-Show-What-Is

Podczas uroczystej premiery Solo: A Star Wars Story, która miała miejsce dzisiejszej nocy, Jon Favreau – grający w filmie postać Rio Duranta i reżyserujący nowy serial aktorski w świecie Star Wars – ujawnił, że poczynił już spore postępy w pracach nad swoją produkcją. Ponadto zdradził okres, w jakim osadzona zostanie fabuła serialu.

Reporter Dan Casey zdołał krótko porozmawiać z Jonem Favreau, który potwierdził, że serial osadzony zostanie siedem lat po Bitwie o Endor, przedstawi nam nowych bohaterów oraz zawierać będzie rewolucyjną technologię CGI, wykorzystaną przez reżysera podczas swojej pracy nad nową Księgą Dżungli:

Co więcej, Favreau potwierdził, że aktywnie uczestniczy w tworzeniu scenariusza:

„(…) Zobaczysz trochę mojego pisania – napisałem już właściwie połowę sezonu dla nowego serialu w świecie Star Wars, nad którym pracuję.”

Wygląda na to, że telewizyjne show dla serwisu streamingowego Disneya będzie stworzone w podobnej konwencji, jak seriale pokroju Daredevil, Orange Is The New Black, House Of Cards i Stranger Things dla Netflixa. Jeśli Disney dobrze to rozegra, to dostęp do platformy rozejdzie się wśród fanów sagi Star Wars jak ciepłe bułeczki.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.