Gwiezdne Wojny - Historie

Niezwykle entuzjastyczne pierwsze reakcje z pokazów „Hana Solo”

solo-imax-poster-cover

Za Oceanem odbyły się już pierwsze pokazy prasowe najnowszej gwiezdnowojennej produkcji – Solo: A Star Wars Story. Oglądający oczywiście podzielili się swoimi wrażeniami w mediach społecznościowych, a ich słowa o drugim spin-offie ze świata Gwiezdnych Wojen wyrażają bardzo pozytywne nastawienie.

Według gromadki szczęśliwców, którzy dostali od Lucasfilmu szansę na obejrzenie filmu, Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie to przede wszystkim dobra zabawa, chwalona jest obsada – Alden Ehrenreich ma podobno być świetnym Hanem, a widzowie szczególnie cenią Donalda Glovera w roli Lando Calrissiana oraz interakcje między postaciami. Zdarzają się zarzuty wobec pierwszego aktu filmu, ale raczej toną w zachwytach. Oczywiście należy pamiętać, że reakcje po tego typu pierwszych seansach wysokobudżetowych filmów zazwyczaj utrzymują się w dość pozytywnym tonie, więc tych parę(naście) tweetów, które Wam przedstawiamy, wcale nie oznacza, że Solo jest artystycznym sukcesem – choć nie możemy też tego wykluczyć.

https://twitter.com/ConnerWS/status/994801048979148800

https://twitter.com/katerbland/status/994796867476250626

W Polsce o tym, jak Ronowi Howardowi i reszcie ekipy wyszedł film o legendarnym szmuglerze, będziemy mogli się przekonać już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.