Seriale

Akcja serialu Jona Favreau jednak nie będzie osadzona 7 lat po Bitwie o Endor

jon-favreau-solo-premiere

Wczoraj informowaliśmy Was o szczegółach dotyczących serialu aktorskiego Jona Favreau, które reżyser zdradził podczas światowej premiery filmu Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie. Jak wynikało z przekazanych wieści, seria miała zostać osadzona około 7 lat po Bitwie o Endor z Gwiezdnych Wojen: Powrotu Jedi. Dzięki materiałowi wideo opublikowanemu przez portal Nerdist, dowiedzieliśmy się jednak, że w relacji został popełniony błąd.

Jak wynika z bezpośrednich słów reżysera, telewizyjne show przedstawi wydarzenia osadzone 7 lat po Bitwie o Yavin, czyli od Bitwy o Endor minie nie 7, ale tylko 3 lata.

Wypowiedzi możecie posłuchać poniżej:

Serial Jona Favreau wystartuje w 2019 roku i dostępny będzie w powstającym właśnie serwisie streamingowym Disneya. Pozostałe szczegóły nie są póki co znane.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.