FilmyGwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich potwierdza, że Harrison Ford wciąż nie lubi Ewoków

Harrison_Ford_Ewoks

Mimo bycia jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów swojego pokolenia, Harrison Ford zyskał na przestrzeni lat reputację osoby nieprzepadającej za swoim aktorskim debiutem w Gwiezdnych Wojnach, co tłumaczyłoby, dlaczego Han Solo został ostatecznie zabity w Przebudzeniu Mocy – dzięki temu Ford nie musi już więcej wracać do Odległej Galaktyki. Aktor Alden Ehrenreich, który przejmuje stery Sokoła Millennium w filmie Solo: A Star Wars Story, niedawno potwierdził, że po tych wszystkich latach, Ford nadal nienawidzi Ewoków z Powrotu Jedi.

Jak stwierdził Alden w programie Jimmy Kimmel Live:

„[Harrison – przyp. red.] wciąż nie lubi Ewoków. Myślę, że to dla niego tak duża sprawa, że wręcz ich nienawidzi (…).”

Gospodarz programu zastanawiał się, jak Ford czułby się z Porgami na planie Ostatniego Jedi, po czym stwierdził, że aktor zapewne nawet nie wie o ich istnieniu, na co Ehrenreich odparł:

„Prawdopodobnie nie wie.”

Warto przypomnieć, że Ehrenreich i Ford spotkali się po raz pierwszy na samym początku zdjęć do Hana Solo. Młody aktor czuł, że zanim zabierze się do pracy nad filmem o słynnym szmuglerze, musi poznać osobiście człowieka, który odpowiada za ożywienie tego bohatera – nawet jeśli Harrison nie czuł się z nim specjalnie związany.

O tym, co wynikło z współpracy dwóch aktorów, przekonamy się już 25 maja, gdy Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie zawita do polskich kin.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.