Filmy

Lucasfilm nie był zadowolony ze scenariusza Epizodu IX Colina Trevorrowa

Star-Wars-Colin-Trevorrow-Episode-IX-Director

Dotychczas szczegóły dotyczące zwolnienia Colina Trevorrowa – reżysera odpowiedzialnego dotąd między innymi za Jurassic World – z prac nad Epizodem IX sagi Gwiezdnych Wojen nie były nam zbyt dobrze znane. Teraz jednak, dzięki Wall Street Journal, być może poznaliśmy prawdziwy powód, dla którego Trevorrow został odsunięty od prac nad filmem zwieńczającym nową trylogię.

Aż do teraz zakładano wiele możliwych wyjaśnień takiej decyzji – według wczesnych doniesień, Lucasfilm miał problemy, aby dogadać się z reżyserem, według innych zdecydowała porażka jego ostatniego filmu – Powieści Henry’ego. Okazuje się jednak, że powodem mógł być scenariusz IX Epizodu pisany przez Trevorrowa. Szefowa LucasfilmuKathleen Kennedy, nie była zadowolona z pracy niedoszłego scenarzysty i reżysera, a i sam zainteresowany miał nie wyrażać zbytniej dumy z tego, co udało mi się osiągnąć. Kiedy poprosił o możliwość przepisania scenariusza, został zwolniony.

Za sterami Epizodu IX stanął znany już z Przebudzenia Mocy J.J. Abrams i razem z Chrisem Terrio napisał od nowa scenariusz filmu, a zdjęcia rozpoczną się już tego lata. Premiera dziewiątej części sagi Star Wars zaplanowana jest na grudzień przyszłego roku.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.