Gwiezdne Wojny - Historie

Mark Hamill i Rian Johnson chwalą „Hana Solo”

solo-a-star-wars-story-mark-hamill-rian-johnson

Rian Johnson – reżyser i scenarzysta Ostatniego Jedi, odpowiedzialny także za kolejną trylogię osadzoną w świecie Gwiezdnych Wojen – oraz Mark Hamill – aktor wcielający się w sadze w postać Luke’a Skywalkera – widzieli już Solo: A Star Wars Story i swoimi, jak się okazuje, bardzo dobrymi wrażeniami podzielili się ze światem.

Hamill na swoim profilu na Twitterze wyjawił, że już nie może się doczekać kolejnego seansu spin-offu o Hanie Solo:

Johnson zaś wypowiedział się trochę bardziej obszernie i, jak donosi Enterteinment Weekly, pochwalił występ Donalda GloveraAldena Ehrenreicha Phoebe Waller-Bridge oraz stwierdził, że sceny akcji w filmie są wspaniałe:

„Ehrenreich nie naśladuje Harrisona Forda, ale wnosi swój własny urok i zuchwałość do postaci. Ogromnym zaskoczeniem była Phoebe Waller-Bridge, która ma kilka najzabawniejszych scen, jakie widziałem w Gwiezdnych Wojnach. To świetna zabawa.”

Na razie możemy jedynie mieć nadzieję, że docenimy drugi spin-off w świecie Star Wars w równie wielu aspektach, co Rian Johnson i, podobnie jak Mark Hamill, będziemy chcieli iść do kina ponownie, gdy już nadejdzie polska premiera Hana Solo – a to już niedługo, bo 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.