Gwiezdne Wojny - Historie

Harrison Ford pozytywnie o Aldenie Ehrenreichu w roli Hana Solo

solo-a-star-wars-story-han-harrison-ford

Zapewne pamiętacie zabawną sytuację, która zaszła w czasie wywiadu z Aldenem Ehrenreichemwspominaliśmy o niej wczoraj – czyli przerwania go przez oryginalnego odtwórcę roli Hana Solo, Harrisona Forda. Jak się okazuje, starszy aktor uzyskał w ten sposób okazję, aby wyrazić swoją opinię na temat występu swojego młodszego kolegi w spin-offie Solo: A Star Wars Story.

„Myślę, że to było po prostu spektakularne i uważam, że to, co i jak zrobił jest genialne. Nie mogę być bardziej usatysfakcjonowany.”

Wygląda na to, że 28-letni aktor musiał sobie naprawdę dobrze poradzić w roli słynnego szmuglera – chwalą go nie tylko widzowie i osoby związane z filmem, ale i poprzedni odtwórca roli Hana.

Pełny wywiad z Aldenem Ehrenreichem i z paroma innymi osobami zaangażowanymi w produkcję Hana Solo obejrzeć możecie tutaj.

Solo: A Star Wars Story trafi do polskich kin już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.