Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich opowiada o dobrej radzie od George’a Lucasa

Stars And Filmmakers Attend The World Premiere Of "SOLO: A Star Wars Story" In Hollywood

W nowym wywiadzie udzielonym Comicbook.com Alden Ehrenreich – aktor wcielający się w młodego Hana w filmie Solo: A Star Wars Story – ujawnił, o czym rozmawiał z George’em Lucasem, twórcą świata Gwiezdnych Wojen, kiedy spotkał się z nim na terenie słynnego Skywalker Ranch.

„Przyszedł na plan. Później, tydzień, może dwa temu, pojechałem na Skywalker Ranch, usiadłem z nim na coś około godziny i rozmawialiśmy o Hanie, Gwiezdnych Wojnach i tym wszystkim.

Dużo opowiadał o muzeum, które teraz tworzy, czyli sztuki narracyjnej. Mówił też o Gwiezdnych Wojnach i różnych historiach, które poszerzają wyobraźnię dzieci. Powiedział: „Nie możesz niczego zrobić, jeśli nie jesteś w stanie sobie tego wyobrazić.” To było naprawdę interesujące, usłyszeć go, jak mówi o wartości historii, które przenoszą nas do innego świata lub sprawiają, że wyobrażamy sobie nasze wspanialsze i lepsze życia.”

Wygląda na to, że w czasie spotkania z młodym aktorem George Lucas zdołał mu wyraźne zaimponować. Ciekawe, czy to, co Ehrenreich usłyszał od ojca uniwersum Star Wars wpłynie jakoś na rozwój jego kariery.

Han Solo zadebiutuje w polskich kinach już 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.