FanmadeGwiezdne Wojny - Historie

Trailer fanowskiego filmu „Odyssey: A Star Wars Story”

Odyssey_AStarWarsStory

Kilka miesięcy temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu prac nad fanowskim filmem zatytułowanym Odyssey: A Star Wars Story, który przeniesie widzów do czasów Galaktycznej Wojny Domowej, a dokładniej 5 lat przed wydarzeniami znanymi z Nowej Nadziei. Kilkanaście dni temu (w święto Gwiezdnych Wojen, czyli 4 maja) pojawił się pełny akcji zwiastun produkcji.

Wideo możecie obejrzeć poniżej:

W stylistyce filmu widać wyraźną inspirację Łotrem 1 reżyserii Garetha Edwardsa – zarówno pod względem lokacji, w której osadzona jest akcja, jak i kostiumów noszonych przez aktorów.

Zdjęcia do Odyssey: A Star Wars Story rozpoczęły się jeszcze w 2017 roku, zaś premiera filmu zaplanowana jest na 25 maja 2018 roku (tak, w dzień premiery Hana Solo). Więcej o fanowskim spin-offie przeczytacie na jego oficjalnej stronie i fanpage’u.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.