Gwiezdne Wojny - Historie

Są już pierwsze oceny „Hana Solo” w serwisach ratingowych

solo-rotten-tomatoes-metacritic

Ujawniono wyniki filmu Solo: A Star Wars Story na serwisach agregujących recenzje filmów i patrząc na nie, możemy z całą pewnością stwierdzić, że film w głównej mierze raczej podoba się oceniającym go krytykom.

Na Rotten Tomatoes, czyli portalu gromadzącym recenzje i pokazującym procent tych pozytywnych, na tę chwilę Han Solo zebrał 72% pozytywnych opinii – 62 pozytywne i 24 negatywne, a średnia ocen wynosi 6,4/10. Na portalu Metacritic, który gromadzi opinie i wylicza średnią ocen, drugi spin-off sagi Gwiezdnych Wojen osiągnął wynik 66 na 100 przy 25 recenzjach pozytywnych, 7 mieszanych i 1 negatywnej.

W Polsce film o przygodach młodego Hana Solo zadebiutuje już 25 maja i wtedy będziemy mogli sami wybrać się do kina i przekonać, czy zaliczymy się do odsetka osób zadowolonych z nowej gwiezdnowojennej produkcji, czy też nie.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

2 komentarzy

  1. Tak szczerze to raczej od 6 do 8 nie ma co się spodziewać. Chociaż pewnie zaraz obrońcy jedynego i słusznego kanonu będą się wbijać i bronić decyzji że jest to szmelc.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.