Gwiezdne Wojny - Historie

Szefowa Lucasfilm potwierdza chęć nakręcenia sequeli „Hana Solo”

solo-a-star-wars-story-5

Internet obiegła dziś wieść o tym, że szefowa Lucasfilm potwierdziła trwające prace nad spin-offem nawiązującym do historii Lando Calrissiana. Niedługo potem okazało się, że owa informacja była wynikiem błędnego tłumaczenia wywiadu, a Kathleen Kennedy wyraziła jedynie zainteresowanie stworzeniem takowego filmu w nieokreślonej jeszcze przyszłości. Na otarcie łez jest jednak inna rewelacja, gdyż w tej samej rozmowie Kathleen oznajmiła, iż studio poważnie rozważa nakręcenie sequeli Hana Solo.

W rozmowie z francuskim Premiere Magazine Kennedy powiedziała:

„Chcielibyśmy kiedyś opowiedzieć coś o Lando Calrissianie, ale nie jest to żadna konkretna informacja. Jest jeszcze wiele historii do opowiedzenia o Hanie i Chewbacce.”

Słowa Kennedy prawdopodobnie nie będą zaskoczeniem dla fanów, gdy Solo: A Star Wars Story zawita do kin na całym świecie. Fabuła filmu podobno wyraźnie sugeruje, że jest jedynie początkiem serii.

Nawet Jon Kasdan, współautor scenariusza do filmu, mówił o swoich planach dotyczących możliwej kontynuacji z udziałem łowców nagród, ponieważ próbował włączyć ich do obecnego spin-offu, co niestety mu się nie udało:

„Intensywnie próbowałem ich wcisnąć do tego filmu. I myślę, że jeśli kiedykolwiek pojawi się kolejny spin-off, to albo będzie w nim Bossk, albo będziesz musiał mnie zabić.”

Między wydarzeniami z Hana Solo a Nową Nadzieją istnieje spora luka czasowa, więc mamy też dużo miejsca na kolejne historie o młodym szmuglerze.

W tej chwili pozostaje nam jedynie czekać na to, co przyniesie przyszłość… No i oczywiście na premierę Solo, która zaplanowana jest na 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.