Wydarzenia

Data i miejsce Star Wars Celebration 2019 potwierdzone

Star-Wars-Celebration-2019

W najnowszym epizodzie The Star Wars Show potwierdzono datę i miejsce organizacji przyszłorocznego Star Wars Celebration. Impreza odbędzie się w Chicago, w dniach 11-15 kwietnia.

Odcinek, w którym ujawniono informacje o wydarzeniu, znajdziecie poniżej:

Nie przybliżono jeszcze żadnych szczegółów dotyczących samego Celebration, ale można domyślać się, że poznamy w jego trakcie więcej faktów o powstającym IX Epizodzie sagi Gwiezdnych Wojen. Niewykluczone także, iż doczekamy się oficjalnej zapowiedzi nowego spin-offu – być może byłby to dobry moment na ogłoszenie filmu o Kenobim, jeśli oczywiście nie stanie się to w ciągu najbliższego roku.

Na co Wy liczylibyście w związku z przyszłorocznym Star Wars Celebration? Jakie zapowiedzi byłby dla Was satysfakcjonujące? Dajcie znać w komentarzach!


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.