Gwiezdne Wojny - Historie

Przecieki na temat reżysera oraz fabuły spin-offu o Obi-Wanie!

Obi-Wan-a-star-wars-story

Otrzymaliśmy dziś przecieki na temat nadchodzącego spin-offu o Obi-Wanie Kenobim, które zawierają wzmiankę o tym, kto będzie reżyserował film oraz jak brzmi jego oficjalny i roboczy tytuł. Dowiadujemy się także kilku szczegółów na temat potencjalnej fabuły.

Jak podaje portal TMZ, oficjalny tytuł spin-offu brzmi (tu zaskoczenie) Obi-Wan: A Star Wars Story. Tytuł roboczy – czy też kryptonim, jak mawiają niektórzy – to Joshua Tree. Film kręcony będzie w londyńskim studiu Pinewood, w którym nagrywano m.in. The Last Jedi i powstawać będzie Epizod IX. Podobno reżyserią zajmie się wspominany w przeciekach już od dawna Stephen Daldry.

Jeśli nie rozpoznajecie tego nazwiska, to Daldry jest trzykrotnie nominowanym do Oscara reżyserem filmów takich jak Godziny, Billy Elliot oraz uznanego serialu telewizyjnego The Crown.

Wraz z raportem o reżyserze, pojawiło się też rzekome streszczenie Obi-Wan: A Star Wars Story, które ujawnia, że ​​jest to prequel dla Gwiezdnych Wojen: Nowej Nadziei:

„Obi-Wan przebywa na Tatooine i żyje jako skryty przed wszystkimi pustelnik, ale w tajemnicy czuwa nad małym Lukiem Skywalkerem, którego pozostawił u wuja Owena. Napięcia między lokalnymi rolnikami a plemieniem Ludzi Pustyni – na czele z ich bezwzględnym przywódcą wojennym – w końcu doprowadzają Obi-Wana do porzucenia kryjówki… i włączenia trybu kopiącego tyłki Jedi.”

Fabuła prawdopodobnie będzie się skupiać na przedstawieniu wartości, jaką jest dotrzymanie obietnicy, mimo że wszystko dookoła legło w gruzach. Osamotniony Obi-Wan zostanie postawiony przed próbą, którą będzie trwanie samotnie na posterunku, bez nadziei na to, że kiedykolwiek może być lepiej.

Historia wydaje się także świetnie nadawać do tego, by pojawił się tam duch Mocy Qui-Gon Jinna lub mistrz Yoda w swej cielesnej formie (w końcu nie jest powiedziane, że akcja będzie rozgrywać się wyłącznie na Tatooine, a przedstawiony opis brzmi raczej jak wstęp fabularny niż streszczenie całego filmu).

Pozostaje nam czekać na potwierdzenie lub zdementowanie przedstawionych rewelacji. Jeśli w przyszłości okaże się, że Stephen Daldry faktycznie reżyseruje Obi-Wana, to reszta poznanych dziś informacji też może nabrać wiarygodności.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.