Gwiezdne Wojny - Historie

Sprostowanie i nowe szczegóły dotyczące roli Anthony’ego Danielsa w „Solo”

solo-a-star-wars-story-anthony-daniels-role

Parę dni temu informowaliśmy Was, że Anthony Daniels będzie miał swoją małą rolę w nadchodzącym filmie Solo: A Star Wars Story, ale nie jako ikoniczny droid protokolarny C-3PO, ale Wookiee pomagający na pewnym etapie filmu Chewbacce. Jak się jednak okazuje, aktor wciela się w inną postać.

Portal Uproxx został o tym poinformowany przez jednego ze scenarzystów spin-offu, Jonathana Kasdana, który wcześniej w wywiadzie dla tego samego serwisu podał do wiadomości błędną informację:

„Kiedy mówiłem o występie Anthony’ego, musiałem popełnić błąd. Podczas ucieczki z Kessel, Anthony nie gra Wookiego, Sagwy, a jego najlepszego przyjaciela, ludzkiego niewolnika, który zaprasza Sagwę, nie Chewiego, aby dołączył do niego w ucieczce. Sagwa z kolei zaprasza Chewiego, aby dołączył do niego i Taka. Przepraszam, że tak to pomieszałem i żeby to jakoś wynagrodzić, dołączam fragment scenariusza, który napisaliśmy, kiedy dowiedzieliśmy się, że Anthony wystąpi w filmie. Został nazwany Tak na cześć legendarnego operatora – Taka Fujimoto. To ekskluzywne, przyjacielu. Nie wiem, czy nawet Anthony zna imię swojej postaci.”

solo-a-star-wars-story-script-tak

Han Solo. Gwiezdne Wojny – Historie trafi do polskich kin już 25 maja i wtedy będziemy mieli szansę zobaczyć w filmie cameo aktora wcielającego się dotąd w sadze Star Wars w C-3PO.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.