Gwiezdne Wojny - Historie

Han Solo niczym Indiana Jones – tego chce Alden Ehrenreich

solo-a-star-wars-story-indiana-jones

W wywiadzie udzielonym portalowi Screen Rant Alden Ehrenreich, odtwórca roli Hana Solo w spin-offie poświęconym postaci przemytnika, podzielił się swoją wizją kierunku, jaki jego zdaniem powinna obrać seria filmów skupionych na młodszej wersji postaci.

Dwudziestoośmioletni aktor przywołał znaną dobrze serię filmów, w której zbiegiem okoliczności główną rolę odgrywał Harrison Ford, czyli oryginalny Han – Indianę Jonesa:

„Chyba chciałbym zobaczyć więcej relacji Hana z tymi postaciami. Myślę, że to byłoby coś świetnego. I sądzę, że każdy powinien być pojedynczą historią przygodową – coś w formie Indiany Jonesa byłoby świetne.”

Jeśli powstaną sequele mającego zadebiutować niedługo w kinach Solo: A Star Wars Story, czy właśnie tak będą wyglądały? Przygody młodego awanturnika w kosmosie? Na ten moment nie wydaje się to wcale taką złą perspektywą. Kto wie, czy nie wyszłaby z tego seria, którą dorastające obecnie pokolenie pokocha tak, jak poprzednie pokochały Indianę? Jak na razie dostaliśmy informacje o chęci nakręcenia przez Lucasfilm kontynuacji Hana Solo, ale żadne szczegóły w tej kwestii nie są jeszcze znane. Czas pokaże, co wyniknie z tych planów.

Drugi spin-off osadzony w świecie Gwiezdnych Wojen trafi do polskich kin 25 maja.


Rozważ wsparcie Rebelianckich Szumowin poprzez Patronite. Wszelkie środki, które dzięki Tobie uzbieramy, przeznaczymy na rozwój naszego portalu. Szczegóły po kliknięciu w odnośnik poniżej. Dziękujemy!Patronite

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.